Nazwy dla dzieci inspirowane J.Crew

Moja córka, Scarlett, jest jednym z dwóch Scarletts w 3-letniej klasie baletu. Podczas gdy kolor szkarłatny jest napisany inaczej, jej imię wywołuje głęboki czerwony wizerunek i mam nadzieję, że tak, jak rośnie, ona rozwija powinowactwo na czerwony jako jej kolor podpisu.

Kiedy spotkałem rosnącą liczbę małych dziewcząt o nazwisku Ruby w ciągu ostatnich kilku lat, zastanawiałem się, czy będą wybierające te same czerwone akcesoria lub chcąc czerwony chrząszcz VW, gdy się zmieniają 16. Jeśli moje imię było Ruby, To właśnie chciałbym prowadzić.

Wspomniałem kilka lat temu, że w naszej klasie yogi po poprzedniku było dwa inne dzieci z kolorowymi nazwami: Hazel i Sage.

A teraz bliski przyjaciel nazwał jej pierwszej córki oliwek.

J.crew shirt dla dzieci w przyprawie oliwnej

Chociaż są to wszystkie piękne imiona, nie mogę pomóc, ale poke zabawy w trendzie. Jakie inne nazwy można wyciągnąć z katalogu j.crew?

Kwitnąć? A może ta część trendu kwiatowego w nazwach dziewczyn, która obejmuje różę, lilię i dalię. I oczywiście mój najlepszy przyjaciel Heather, którego nazwisko jest prawdopodobnie na każdej stronie katalogu J.CREW.

Poważnie, jestem fanem nazwy inspirowanej natury. Wiem, że nie mają być zamierzani myśleć o długim rękawem. Znamy ukochaną dziewczynę o imieniu Aspen, chłopca o imieniu jastrząb, a mój mój przyjaciel szkoły średniej ma syna o imieniu ocean. (A drugie imię Mój Scarlett jest jezioro, chociaż to nazwa rodziny).

Kolor tej sukienki? Cedr.

Jakie są twoje ulubione nazwy pochodzące ze świata naturalnego … lub katalogu J.Crew?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post