Rzeczy debiutanckie mamusie muszą zobaczyć {prawie październikowa edycja}

To jest okrągłe rzeczy, o których jestem zachwycony lub wydałem własne pieniądze w tym miesiącu:

Za kilka tygodni idę na ABC Kids Expo w Las Vegas z naszym kumplem Karen. Karen jest w ciąży i mam nadzieję, że może przywołać energię wymaganą do przemierzania kilku pól piłkarskich o wartości dla niemowląt i towarów.

Mam wizyty, aby zobaczyć ten niegodziwy chłodny system przechowywania mleka matki, najnowsze wózki Bumbleride i wiele innych.

Będziemy również mieli okazję spędzić czas z niektórymi z naszych kolegów z branży online, takimi jak Amy z ciąży z kurczaka, Meg z listy Lucie i Natalie z Babyli.st. Zostanie powiedziane wiele niewłaściwych rzeczy.

Nie przegap trzeciego bingo z ciąży z kurczaka w ciąży.

Jesteś w ciąży? Kiedy byłem, lubiłem mieć opaskę żołądkową, która (w pewnym sensie) pokrywała szczelinę między koszulą i spodniami na końcu, a potem podniosłem spodnie macierzyńskie, gdy mój żołądek zaczął się spadać. Myślę, że było tylko kilka kolorów do wyboru, więc kiedy zobaczyłem ten kwiatowy na Groopdealz, byłem trochę podekscytowany.

Nie twój styl? W porządku. Nie jestem urażona. Mają też zwykłe za 7,99 USD.

W innych wiadomościach mój mąż właśnie dodał te pomocne wierzchowce telefoniczne do naszych samochodów. Teraz każdy z naszych telefonów ma płaską, magnetyczną naklejkę z tyłu, a każdy samochód ma miejsce do uderzenia w telefon podczas jazdy. To sprawia, że ​​jestem szczęśliwszy niż myślisz, może dlatego, że moja poprzednia opcja była większym urządzeniem, który utknął z dysku CD, ponieważ kto już używa płyt CDS?

Czas pomyśleć o kostiumach Halloween dla naszych dzieci i dzieciaków. Chociaż uwielbiam kreatywne domowe kostiumy, rozumiem, że wszyscy musimy wybrać nasze bitwy. W ciągu najbliższych kilku tygodni nadal będę dzielić łatwe domowe pomysły i świetne oferty na kostiumy kupione w sklepie. (Moja córka mówi: „Zakładany sklep przez cały czas! Nienawidzę domowych kostiumów!” Zbij mnie w serce.)

Mam na myśli, jak słodki jest ten podstawowy kostium dyrygenta pociągowego, koncentrujący się wokół niestandardowego kapelusza tego sprzedawcy Etsy?

Zdjęcie: Allaboardwhistle na Etsy

Inne rzeczy, które ciągle pinam i nie robię: „Wróżki. Widziałem wystarczająco dużo małych bajkowych drzwi, które obejmują styl od czegoś, co można prawie zrobić u Michaela lub Jo-Annsa, po znacznie więcej opcji DIY z patyków lub gałązek. Myślę, że fajnie byłoby zainstalować jeden na drzewie przed naszym domem, abyśmy mogli zobaczyć nasze okno skierowane do ulicy, gdy ludzie przestają na to patrzeć.

Oto taki, który możesz dostać na Etsy.

A oto o wiele bardziej rustykalna wersja, ręcznie robiona, znaleziona na forach na Craftster.org.

Mam nadzieję, że Scarlett wybierze wersję domowej roboty, a nie kupiony w sklepie, mamo! życz mi szczęścia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post