Fundacja Lynn Sage Cancer Research Study zapewnia Chicago różową metamorfozę w październiku

Działanie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Chicago – W październiku panoramę Chicago, a także budynki będą ozdobione różowymi światłami, banerami, a także flagami we współpracy z Lynn Sage Cancer Research Foundation (LSCRF) w celu podniesienia zrozumienia raka piersi, a także znaczenia samozwańczych piersi. Rak piersi jest najbardziej typowym rodzajem raka dla kobiet w amerykańskich, jak i świata, jednak przy wczesnym wykryciu chorobę tę można skutecznie leczyć w 96 procentach czasu.

„Oświetlenie miasta różowego przez cały październik stanowi silne przypomnienie, a także skontaktuj się z nami w sprawie wielu kobiet na temat ich zdrowia, w okolicy Chicago”, powiedziała Ashley Hemphill Netzky, przewodnicząca zarządu LSCRF. „Właśnie dlatego Lynn Sage Cancer Research Research Foundation jest poświęcona pracy z wieloma budynkami każdego roku w celu zapalania miasta, aby regularnie przypominać kobietom sprawdzanie raka piersi, a także pomagać uratować życie”.

LSCRF nazywa to wydarzenie „oświetlić metodę odkrycia lekarstwa”, a także zaprasza wszystkie firmy z Chicago, budynki, a także zabytki, aby wziąć udział w oświetleniu swoich konstrukcji różowych lub pokazując różowe banery, a także flagi przez miesiąc od miesiąca od miesiąca tego Październik. Szacują, że w październiku uczestniczy około 200 różnych witryn, a także organizacji. Hemphill Netzky dodał, że ich celem jest ostatecznie mieć każdy budynek obszaru Chicago w jakiejś metodzie każdego października.

„Wczesne wykrywanie jest kluczowym czynnikiem udanego leczenia każdego rodzaju raka piersi”, powiedział William J. Gradishar, MD, FACP, FASCO, dyrektor Maggie Daley Center for Women’s Cancer Care for Northwestern Medicine®, a także Betsy Bramsen profesor onkologii piersi na Northwestern University Feinberg Institution of Medicine. „Konieczne jest, aby kobiety rozumieli, że samokontrola, a także mammogramy nie powinny być wykonywane dopiero po doświadczeniu objawów, które zwykle wskazują, że rak piersi już się rozwinął, a nawet się rozprzestrzenił”.

Oprócz oświetlenia miasta Chicago w październiku tego w październiku LSCRF będzie również organizować pierwszą doroczną Fundację Badań nad badaniem Raka Lynn Sage 5K w dniu 8 listopada 2014 r. Wydarzenie to nie tylko służy jako jedna metoda do zwiększenia zrozumienia w Chicago, ale Wszystkie wpływy z 5K będą również wspierać genialne badanie badań nad rakiem piersi, a także programy akademickie.

Powiązane Czym są zaburzenia stawu skroniowo -żuchwowego?

Jeśli online w Chicago upewnij się, że zatrzymasz się w centrum miasta w październiku, aby zobaczyć uroczego różu, a także przypomnieć, że z wczesnym wykrywaniem kobiety mogą pokonać raka piersi. „Przypomnienia o rutynowych egzaminach piersiowych, takich jak oświetlenie różowe miasta, a także 5K, mogą i ratują życie”, dodał Gradishar, który jest również członkiem kompleksowego centrum raka Roberta H. Lurie na Northwestern University.

Link do tego postu: lynn Fundacja Sage Cancer Research Study zapewnia Chicago różową metamorfozę w październiku

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post