Sleeping-kierowany przez dziecko

dzielenie się troskliwością!

Udział

Ćwierkać

Udział

Jest tak wiele opinii na temat snu dla niemowląt! Niektórzy powiedzą, że najbezpieczniejszą lokalizacją dla niemowlęcia do spania jest ich własna przestrzeń wszystkich przedmiotów, takich jak koce, zderzaki, a także pluszowe zwierzęta. Następnie sprawdziłeś blog mamusi, który powiedział ci, aby wypełnić łóżeczko produktami, które zapachy tak jak ty, aby twoje niemowlę poczuło się pocieszone. Inni profesjonaliści powiedzą ci, że najlepszą lokalizacją dla niemowlęcia do spania jest w łóżku z mamą, a także tatą. Potem włączasz wiadomości, a także słyszysz historię o niemowlęciu, które zmarło podczas snu w łóżku rodziców, a także wchodzisz w absolutną panikę, ponieważ nie masz koncepcji, w którą powinieneś wierzyć, a także wszystko, czego chcesz Bądź w stanie zasnąć, rozumiejąc, że twoje niemowlę jest wolne od ryzyka, a także że rano nie będziesz pozbawiony snu matki!

Pozwól, że udzielę ci praktycznej, osobistej i eksperckiej porady: jako mama, która wytrzymała wiele nieprzespanych nocy, jako nauczyciel porodu, który bada ten temat od lat, a także racjonalną osobę, która może patrzeć na obie strony Oprócz pomocy w podejmowaniu umiarkowanej decyzji, która jest nie tylko bezpieczna, choć praktyczna dla Twojej rodziny.

Słyszeliście wyrażenie „spać, gdy niemowlę śpi”. Modyfikuję to, aby „śpię dokładnie, jak śpi niemowlę”. Twoje niemowlę powie ci dokładnie, jak lubi spać. Jeśli chcesz jak najwięcej snu, to wymaga wskazania potrzeb dziecka, a także odkryć rutynę snu, która pozwala wszystkim spać jak najwięcej.

Powiązane Co to jest pektyna?

Współpulacja było absolutnym nie-nie, kiedy miałem pierwszego niemowlęcia 12 lat temu. Jednak chciała, aby mogła się spieszyć bardzo źle! Zamiast zapewnić, zdecydowałem się na spacery po korytarzach przez całą noc, a także na wiele godzin. O mnie zmarł. Słowa nie mogą nawet ujawnić wyczerpania, którego doświadczyłem. Jednak nie jestem zadaniem, więc trwało to przez miesiące. Po kilku miesiącach zapewniałem około 5:00 rano, a także pielęgnować ją w łóżku przez około 4 do 5 godzin. To były jedyne godziny, które spaliśmy. Podobnie jak chociaż byłem zdeterminowany do snu, obudziłem się każdego ranka, przysięgając, że znów się „nie poddawaj”. (Dlaczego, u licha, nie spieszyłbym się z moim niemowlęciem, skoro była to wyraźnie jedyna metoda, którą miałem spać?! Skoro nikt mi nie powiedział, że mogę z nią spać!)

Zamiast walczyć z Sleeping, powinienem był dokładnie zbadać, jak bezpiecznie wspierać. Badania badawcze wyraźnie pokazują, że jednocześnie spleczenie jest wolne od ryzyka, gdy rodzice nie są pod wpływem leków lub alkoholu, a także gdy rodzice nie są otyli. Podobnie jest bezpieczniejsze, aby spać w łóżku, w przeciwieństwie do kanapy lub fotela. Współpulacja powinna znajdować się na płaskiej, twardej powierzchni, a koce powinny być lekkie, ponieważ twoje niemowlę będzie ciepłe z własnego ciepła ciała. Od lat nasza kultura próbuje pozbyć się współtopienia, jednak większość rodziców odkryje, że jest w określonym stopniu.

Badania pokazują, że mamy imponująco reagują na swoje dzieci, nawet gdy śpią! Współpulacja umożliwia mamom spanie z paszami (zakładając, że karmią piersią), a także eliminuje wymóg wstania, a także przejść przez korytarz, aby ułożyć niemowlę w łóżeczku, co również niebezpieczeństwa budzące niemowlę (i opony mama)! Karmienie piersią podczas snu również zmniejsza niebezpieczeństwo SIDS, ponieważ sen jest lżejszy, gdy niemowlęta często są do kitu.

Powiązane teorie emocji – czym one są?

Szybko przed narodzinami mojego trzeciego dziecka. Był bardziej niż szczęśliwy, że spał sam, a także naprawdę wydawał się spać znacznie lepiej, jeśli nie pielęgnował całą noc. Więc podobało mi się nieco większa elastyczność, a także spałem go we własnym łóżku w mojej sypialni. (Bliskość jest czymś, na co zgadzają się wszyscy profesjonaliści. Niemowlęta powinny spać w pobliżu; niezależnie od tego, czy jest to w twoim łóżku, czy tylko w Twojej przestrzeni, jest twoją decyzją, jednak powinny być wystarczające, abyś mógł szybko zareagować na ich potrzeby, a także ocenić ich bezpieczeństwo) Wadą, dla którego chciał spać sam, budzi się bardziej, aby go nakarmić, ponieważ karmienie go potrzebowało wstania z łóżka. Z tego powodu wiele kobiet wybiera karmę butelek, aby tata mógł odbyć swoją kolej w nocy. Działa to dla niektórych rodzin, jednak zauważa się również, że ojcowie rzadziej się budzą, jak niemowlę CRying, a także często mama musi wstać, aby wstać tato, aby znieść swoją kolej, co neguje cały punkt na zmianę. Jeśli planujesz się zmieniać w nocy, sugeruję spanie w innej przestrzeni, jeśli to twoja noc wolna.

Moje najmłodsze dzieciaki wykonało mieszankę CO, a także niezależnego snu. Zaczął noc sama w łóżeczku, jednak kiedy obudził się tak samo, jak pielęgniarka, nie chciał wracać do łóżka. Więc spędziliśmy większość poranków od około 3:00 do 7:00. (To była naprawdę moja preferowana aranżacja. Mogłem spędzić dużo czasu samotnie wczesną noc, kiedy spał sam, jednak wtedy musiałem go przytulić przez część nocy!)

Powiązany zarejestrowany dietetyk dzieli cztery wiosenne warzywa, które można dodać do diety

Zamiast próbować zaplanować swój plan snu przed przybyciem niemowlęcia, planuj być wszechstronnym, a także pracować, aby dokładnie ustalić, jak twoje dziecko śpi najlepiej, ponieważ dokładnie tak będziesz spać. Najlepszy plan snu to plan, który naprawdę obejmuje spanie – a nie spacery po korytarzach!

Najwyższa wysokiej jakości usługa wzmacniającego walorant.
Link do tego postu: spanie dla dzieci

5/5

(1 przegląd)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post