Weekendowa refleksja#39

Udostępnianie jest troskliwe!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Naprawdę nie wiem, co tydzień w weekendowym postach refleksji w tym tygodniu. Więc jest po prostu ponumerowany. W ciągu ostatnich kilku tygodni połączyło się dla mnie z Boże Narodzenie, a następnie Nowy Rok. Na szczęście cały chaos przeszedł dość szybko.

Teraz jestem bardzo zmęczony i trudno mi pisać o 3 nad ranem. Nie zrobiłem mojego dnia, który dobrze poranną. I polegałem na komentowaniu blogów. Zdecydowałem, że w 2009 r. Zorganizuję mój blog trochę lepiej. Powinienem zapisać, jakie rodzaje postów zamierzam zrobić w ciągu dnia zamiast tygodnia. Pomyślałem również o organizowaniu promocji blogów.

Mam listę kilkunastu witryn, które mogę odwiedzić, aby promować mojego bloga, ale kto ma wystarczająco dużo czasu, aby to wszystko zrobić? Więc myślę, że powinienem je podzielić. Może odwiedź jeden lub dwa dziennie. W ten sposób mam więcej czasu na pisanie.

Coraz więcej moich przyjaciół i rodziny zastanawia się nad moim małym sekretem, więc równie dobrze mogę to ogłosić światu. Jeśli śledzisz tego bloga od kilku tygodni, słyszałem, jak narzekam na to, jak jestem zmęczony. Nie ma znaczenia, ile snu dostaję w nocy, wciąż nie czuję się dobrze wypoczęty. Jest ku temu powód. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Baby Number Four jest w drodze. Mam trochę czasu w sierpniu. To było całkowicie nieoczekiwane, ale to wszystko jest częścią Boga planu, więc mój mąż i ja dobrze sobie radzimy.

Nie zachorowałem jeszcze, ale czuję, że mógłbym spać przez cały dzień. Byłem anemiczny z moją ostatnią ciążą i musiałem wziąć żelazo wraz z moimi witaminami prenatalnymi, więc znów mogę być anemiczny. To tłumaczy byłoby zmęczeniem przez cały czas. Moja matka wymyśliła to zeszłej nocy, kiedy rozmawialiśmy przez telefon, a ona zapytała mnie, czy nadal biorę brodawkę St. John. Powiedziałem jej, że nie mogę. Więc złożyła dwa i dwa razem i zapytała mnie, czy znów jestem w ciąży. Powiedziała, że ​​jestem jak ona. Jestem najmłodszym z pięciorga dzieci. Nie mam nic przeciwko posiadaniu dużej rodziny, ale myślałem, że zatrzymamy się o trzeciej. Chyba Bóg miał inne plany.

Powiązane rozwiązanie ekspertów dla czyszczenia domu bluesa autorstwa Suzanne Macguire

W każdym razie nie mamy ubezpieczenia zdrowotnego, więc boję się śmierci. Nie wiem, jak ubezpieczenie finansowane przez państwo dla ludzi takich jak ja tutaj. Gdybym nadal był w Wisconsin, wiedziałbym, co zrobić od razu i do tej pory widziałbym lekarza. Chciałem poczekać, aż zobaczyłem lekarza, zanim powiedziałem mojej rodzinie, ale myślę, że jest już za późno. Mój przyjaciel przyjdzie i pomoże mi wypełnić dokumenty dla tego, co nazywają, medyczne. Mam nadzieję, że się zakwalifikuję. Naprawdę powinienem zobaczyć lekarza. Mam już osiem tygodni.

Mógłbym napisać więcej, przejść na Twittera i trochę tweetować lub skomentować niektóre z twoich blogów, ale jestem zbyt zmęczony na to. Mam nadzieję, że wszyscy rozumiecie. Postaram się, aby zrobić te rzeczy dziś po południu. W międzyczasie rozbiję się na kanapie, dopóki moje dzieci się nie obudzą.

Aby wziąć udział w tym memie, dodaj swój link do pana Linky’ego. Następnie wprowadź post na blogu, który zastanawia się nad tygodniem z linkiem do weekendowej refleksji sponsorowanej przez Healthy Moms. Odwiedzę wszystkich, którzy uczestniczą.

http://www.blenza.com/linkies/autolink.php?owner=cltalbert&postid=02Jan2009&meme=wr

Link do tego postu: weekendowa refleksja nr 39

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Dzielić

Ćwierkać

Dzielić

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post

Twój plan diety wpływa na twoje zewnętrzne piękno według dietetyka, a także profesjonalistę od pielęgnacji skóryTwój plan diety wpływa na twoje zewnętrzne piękno według dietetyka, a także profesjonalistę od pielęgnacji skóry

dzielenie się troską! Udział Ćwierkać Udział https://apis.google.com/js/plusone.jwhen Byłem nastolatkiem, moja skóra zaczęła się zmieniać. Wyszedł od miękkich, młodych, a zarówno świeżo do tłustych, jak i skłonnych do trądziku. Jak większość