Zabierz swoje dzieci na przygodę nanospace z cząsteczkami do Max #GiveAway

Udostępnianie jest troskliwe!

Udział

Ćwierkać

Udział

Cząsteczki Max to ekscytujący i kreatywny film animowany opracowany przez naukowców i profesorów z Rensselaer Polytechnic Institute. Główny bohater, tlen Atom tlenu i jej załoga podróżują przez przestrzeń na swoim statku, Molecularium. Idą na przygodę przez płatek śniegu, daleki zasięg przestrzeni kosmicznej, odkrywają polimery w żucie gumy i wreszcie odwiedzają żywą komórkę.

Ten 42 -minutowy animowany musical jest teraz na DVD i jest częścią Rensselaer’s Molecularium® Project, inicjatywy edukacyjnej stworzonej w celu pokazania dzieci o nauce w zabawnym środowisku. Moje dzieci (w wieku 4, 6, 8 i 9 lat) i bardzo cieszyłem się z filmu. Kolorowa animacja i postacie ożywiły fakty naukowe. Zabawna muzyka pomaga dzieciom lepiej zrozumieć, jak działają atomy i cząsteczki. Cząsteczki Maxa byłyby doskonałym dodatkiem do programu nauczania w szkole domowej, klasy naukowej lub dla każdej rodziny, która ceni się naukę.

Aby uzyskać więcej informacji o cząsteczkach MAX, odwiedź MoleCuleStothemax.com. Cząsteczki do Max można kupić online na Bestbuy.com, Amazon.com lub w dowolnym miejscu, które DVD są sprzedawane.

*Ujawnienie: Otrzymałem kopię cząsteczek na Max na Blue Ray i DVD w zamian za tę recenzję. Wszystkie opinie są dokładne, a 100% moje.

Jeden czytnik magazynu Mommies Lucky Healthy Mommies może wygrać cząsteczki na Max na DVD. Wszystko, co musisz zrobić, to jak cząsteczki na Max na Facebooku, śledź cząsteczki na Max na Twitterze i zostawić nam komentarz z adresem poczty elektronicznej na końcu tego artykułu. Konkurs kończy się 30 listopada 2015 r. O 10 rano CST i jest otwarty dla mieszkańców USA tylko 18+. Zwycięzca zostanie wybrany z Random.org spośród otrzymanych komentarzy. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wiadomości e-mail lub wiadomości internetowych w mediach społecznościowych na końcu konkursu.

Powiązane małe dzieci i technologia: jak zarządzać Internetem z małymi dziećmi

Dodatkowe wpisy: (Zostaw osobny komentarz dla każdego dodatkowego wpisu)

Śledź Cascia Talbert na Pinterest www.pinterest.com/casciatalbert

Jak magazyn Healthy Mommies na Facebooku na Facebooku.com/thehealthymomommag

Śledź magazyn Healthy Mommies na Twitterze.com/cltalbert

Dodaj Cascia Talbert do swoich kręgów Google+

Udostępnij ten post w Google+

Polub lub udostępnij ten post na Facebooku

Udostępnij ten post na Twitterze

Przypnij ten post na Pinterest

Subskrybuj nasz biuletyn zdrowego życia

Blog o tym konkursie lub naszej stronie internetowej zostaw link do swojego postu na blogu w komentarzu.

Dodaj nasz przycisk do swojego bloga lub strony internetowej. (Nasz kod przycisku znajduje się po prawej stronie naszej witryny.)

Link do tego postu: Twoje dzieci na przygodach nanospace z cząsteczkami do maksymalnego #GiveAway

0/5

(0 recenzji)

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

Udział

Ćwierkać

Udział

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post