Notatki od mamy podróżującej po całym świecie: przynieś dostawcę

dzięki Babybjó§rn za wysłanie Karen afemer-endyster One na zewnątrz na podróż do Malezji, a także Bali z sześciomiesięcznym.

Mam dwoje małych dzieci, jednak nie jesteśmy tak naprawdę rodziną wózka. Online na wyjątkowo stromym wzgórzu w gorączkowym San Francisco, a także wiele wydarzeń, gdy wózek jest po prostu ból. W obu dzieciach zawsze woleliśmy dostawcę, abyśmy mogli pozostać aktywni i bez użycia rąk, jednocześnie unikając z nami noszenia wózka.

Nasze gospodarstwo domowe również podróżuje – jak kilka kontynentów rocznie – a także sprowadzamy ze sobą wózek do wykorzystania na lotniskach. Jednak gdy poruszamy się po schodach, kamieniach, a także pokrytym przeciągnięciu chodnikach w odległych miejscach, wózek jest powszechnie niemożliwy w użyciu. Dlatego zawsze przynoszę materialnego dostawcę niemowląt podczas podróży. Niedawno zabrałem nowego dostawcę niemowląt Babybjorn One Outdoors podczas podróży do Azji Południowo-Wschodniej z moją 6-miesięczną Allie. Dostawca ma dodatkowe wyściełane paski ramion, a także szybko dostosowuje się do kształtu mnie lub mojego męża.

Lubię poręczną kieszeń telefoniczną, która pozwala mi szybko złapać szczere zdjęcia lub wyszukać mapy bez kopania w plecak.

W tym wieku możemy wprowadzić niemowlę w pozycji skierowanej lub skierowanej na przód, w zależności od jej nastroju. Dostawca niemowląt One na zewnątrz oferuje ustawienie zwrotu, gdy niemowlę jest 12 miesięcy lub starsze.

Jeden z nas używał niemowlęcia Allie w dostawcy niemowląt One Outdoors 00 prawie codziennie podróży-w tym podczas jazdy na rowerze na oszukanym pedikab, szukając sztuki ulicznej w 100-stopniowej pogodzie Penang, małp z naczelnymi na Bali, wędrując w 1200 -Ostre kamienne stopnie Borobudur, a także wiele więcej. Kiedy niemowlę Allie jest skierowane z przodu, wszyscy chcą ją zadowolić. Mam wrażenie, że ten przewoźnik zobaczy wiele lokalizacji na całym świecie !! Bez niego nie wychodzę z domu.

+++

Ten nowy dostawca z Babybjorn może być wykorzystywany jako przewoźnik z przodu lub tylnej, a także uznaje się za dostawcę hip-zdrowego niemowląt przez światowy Instytut Dysplasia. Ta historia nie została zrekompensowana. Wszystkie opinie są opiniami autora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post