Trzymaj je zajęty: Thanksgiving Craft dla młodzieży, które mogą komponować

dzięki mojej mackumom Granny Leslie, który powinienem najprawdopodobniej zatrudnić jako współpracownik na tej stronie, dla tego pomysłu pracy.

Ta aktywność drzewa domowego ma garść przydatnych funkcji na Święto Dziękczynienia:

Utrzymuje młodzież gorączkowy z działalnością rzemieślniczą, która może zmniejszyć godziny na dzień Święto Dziękczynienia zalogowany w pełnym prędkości prowadzony z ceramicznym domem wypełnionym wazon

Produkuje piękną konstrukcję stołową, w której piękno jest w oku patrzącego, a także patrzącą jest mama dzieci, która wyprodukowała “piękny” centralny punkt

Może służyć jako socjalny smar dla dzieci, które nie rozumieją dokładnie, jak wdzięcznie rozmawiać starszych krewnych, jednak chętnie pokazuje im coś betonu, podobnie jak “skomponowałem twoje imię na tym liściu. Ten liść jest czerwony. Ten liść jest wykonany z papieru. Nie jesteś dokładnie moim wujkiem, jednak widzę cię co roku na Święto Dziękczynienia, a także jesteś stare, więc po prostu pójdźmy z wujkiem “. Bam, to rozmowa.

Oto, czego potrzebujesz:

Papier budowlany w różnych kolorach. Wykorzystaj jesienne połączenie, jeśli wierzysz, że to będzie wyglądać tak niezwykłe, że będziesz fotografować go na Pinterest. W przeciwnym razie, kogo to obchodzi. Mieliśmy kilka niebieskich liści, a także trochę fioletowych.

Długopisy. mieć wystarczające pióra, których nikt nie musi walczyć nad długopisy.

Wazon jakiegoś rodzaju. Wykorzystaliśmy słoik Mason prowadzący, że ekologiczne floral piankie rzeczy, a także kamyki, właśnie w sytuacji, w której pałka pałka. Wyższy wazon ułatwi ci życie.

Małe gałęzie. Zapewnij to, że niektórzy uważali przed czasem. Jakie życie rośliny w Twojej okolicy będzie proste do klipu, a także oferuje stopień solidności potrzebnej do wstania w wazonie?

Nożyczki, jak również dziurkacz. Każdy liść dzieci wycięte z papieru budowlanego zostaną zapewnione dziurkowane otwór w celu powiesienia go na gałęzi. Zrozumiesz to. Mam wiarę w ciebie.

Lista gosci. Chyba że chcesz zostać przerwany co cztery sekundy, aby zostać zapytanym dokładnie, jak przeliterować nazwę, podaj sekretarz bitowi listę nazw do odwoływania się.

Kierownik. Dorosły, który nie pomaga w kuchni, może sam przydatny, dyktowanie listy, cięcia liści lub dziurkowania otworów.

Plan B. W sytuacji Moje przekonanie w Tobie zostało błędne, nie można odkryć żadnego rodzaju oddziałów, czy Twój przełożony jest niepowodzeniem na rzemiośle lub nadzorowaniu, pomyśl o jednej kolejnej metodzie nazwy papieru ekranu. Być może można rysować duży arkusz papieru z abstrakcyjnym drzewem, a także gałęzie, a także liście można przykleić. Być może mogą być nawilżone z przewodu, aby zrobić girlandę, która się zawiesza przez Mantel.

Czy masz jakieś tradycje dla dzieci w Dzień Dziękczynienia?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post